Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
19-11-2021 14:01:48

AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ’NİN BURSA AYAĞI BAŞLIYOR

SİYASETİN VE GÜNDEMİN ÖNEMLİ İSİMLERİ TEŞKİLAT AKADEMİSİYLE AK TEŞKİLATLARLA BULUŞUYOR

AK Parti Genel Merkez AR-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından 81 ilde üç ana kademe (İl ve ilçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları başkanlıklarına bağlı yöneticilerin katılımları ile gerçekleştirilecek olan teşkilat içi eğitim programlarının Bursa ayağı 20-21 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

AK Parti, birçok alanda olduğu gibi teşkilat içi eğitim programları ile de öncü olma özelliğini sürdürüyor. 2017 yılında başlatılan ve birbirinden değerli konu ve konukları ile ülke çapında Türk siyasetine birçok yeni isim kazandıran Siyaset Akademisi’nin gösterdiği başarı Türkiye çapında örnek teşkil ediyor.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ve AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen ve yönetiminin koordinatörlüğünde Türkiye çapında başlatılan teşkilat içi eğitim programı ile de 93 bin, Bursa’da ise 1918 aktif üyeye genel başkan yardımcıları, bakanlar, araştırmacı ve yazarlar düzeyinde birbirinden değerli eğitimcilerin katılımı ile bilgi ve tecrübe aktarımı yapılıyor.

ÖNEMLİ İSİMLER BURSA’YA GELİYOR

‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ Sloganıyla Türkiye çapında başlatılan eğitim programının Bursa ayağı 20-21 Kasım 2021 tarihlerinde, 09.00-17.00 saatleri arasında Bursa Merinos AKKM Osmangazi Salonu’nda gerçekleştirilecek. İki gün sürecek olan eğitim programlarında AK Parti Genel Merkez Demokrasi ve Hakem Kurulu Başkanı Yalçın Akdoğan, AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkanı Efkan Ala, AK Parti MKYK Üyesi Yazar Ayşe Böhürler, Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Önceki Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TBMM İdare Amiri, 24-27.Dönem AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin,  Köşe Yazarı İsmail Kılıçarslan, Yazar Hakan Turgut ve Eğitimci – Yazar Şaban Kızıldağ  gibi isimler 11 farklı konuda eğitimler verecek.

TÜRKİYE’YE KATTIĞIMIZ DEĞERİN SIRRI KENDİMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEMİZ

Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana yapılamayanları yapan, hayal eden, gerçekleştiren bir dava hareketi olmasının sırrının sürekli kendisini eğiten, geliştiren ve yenileyen bir teşkilat yapısı olduğunu vurguladı.

AK Parti teşkilatlarının derdinin, özleminin ve motivasyon kaynağının vatan,millet ve bayrak sevdası olduğunun altını çizen Davut Gürkan, “Araştıran, okuyan, kendisini eğiten, gönülden birbirine bağlı işte böylesine güzel bir teşkilatımız var. Bu nedenledir ki;  bu eğitim programımızın mottosu “Bu Hikayenin Kahramanı Sensin”. Bizler birer birer birleşerek, azalmadan çoğalan büyük ve güçlü bir aileyiz” ifadelerini kullandı.

BURSA TEŞKİLATLARINDA DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜRÜYOR

AK Parti Bursa teşkilatları tarafından geliştirilen bir teşkilat içi mobil uygulama ile organizasyonda aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olarak hazirun listelerini diital ortamda alacaklarını belirten Gürkan, “Hayata geçirdiğimiz mobil uygulamamız teşkilat içi iletişimimizi hızlandırmak, çalışma verimimizi arttırmak ve bizim için çok önemli olan kurumsal hafızamızı koruyabilmek adına çok faydalı olacak” dedi.

 EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR…

Türkiye aşığı AK Parti sevdalıları olarak 20 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çıkılan  bu kutlu yolculukta önemli mesafeler kat ettiklerini ifade eden Gürkan, “Teşkilatımızın el kitabı diyebileceğimiz bu seri eğitimle  son yirmi yılda Türkiye’de gerçekleştirilen sessiz devrimler çağı, icraatlar üzerinden yeni bir dille yeniden teşkilatlarımızın her kademesindeki arkadaşlarımıza aktarılacak. Bizler de hep birlikte tüm seçmenlerimize ve vatandaşlarımıza aktaracağız. Eğitim programlarımızda emeği geçen, Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, AK PARTİ Genel Başkan Yardımcımız, AR-GE ve Eğitim Başkanımız Sayın Mustafa Şen’e, Genel Merkez Koordinatörü, MKYK Üyemiz, Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkan Yardımcımız Sayın Seda Sarıbaş Hanıma, eğitim programında emeği geçen ve katılım sağlayan tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.