Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
03-08-2022 00:00:00

'YÜZ YÜZE YÜZ GÜN BURSA' PROJESİ BAŞLADI

AK Parti Bursa teşkilatları Bursa’nın tüm ilçelerinde vatandaşla bir araya gelecek. AK Parti genel merkezin 81 ilde başlattığı “Yüz Yüze Yüz Gün” sloganıyla esnaf ve ilçe halkına ziyaretler düzenlenecek.

AK Parti Bursa teşkilatı Bursa’nın 17 ilçesinin tüm mahallelerini kapsayan saha çalışmalarını sürdürüyor.

Basın toplantısı Merinos Kültür Merkezi bahçesi'nde gerçekleşti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı, Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu,Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ve çok sayıda kişi toplantıya katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, yaz tatilini vatandaşlarımızla kucaklaşarak geçirmeyi tercih ediyoruz dedi. Ala, her zaman vatandaşlarımızla iç içeydik. Fakat bu dönemde her ilçeye gideceğiz ve değerlendirme imkanı bulacağız ifadelerini kullandı. Ala, şöyle devam etti:

“Vatandaşların sorunlarını dinleyeceğiz. Adeta siyasi çıkarma yapacağız. Beklentimiz bütün vatandaşlarımız siyasi katılımını arttırmak. Eğer onlardan bağımsız yönetim sergilerseniz doğru olmaz. AK Parti milletin partisi bunun gereğini yapıyoruz” dedi.

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, ise şöyle devam etti.

“Bu programa ‘Yüz Yüze Gönül Gönüle’ diyerek başladık. Topyekun sahaya giriyoruz. İlçelere gideceğiz ve milletvekillerimiz mahalle mahalle gezecek. Girilmeyen sokak, mahalle kalmayacak. Sahada hep beraber olmaya çalışacağız. İlçe teşkilatlarımızla buluşup mahallelere dağılacağız. Saha da vatandaşlarımızla bir arada olmak önemli. Bizimle vatandaşımız derdini anlatınca rahatlıyor. İl başkanlığı olarak gittiğimiz mahallede bütün sorunları ve çalışmaları bilerek o mahallede bulunuyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız talepleri rapor haline getirerek analizleri yaparak hazır bir şekilde oluyoruz."

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı, Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, AK Parti milletin bağrından çıkmış, devlet, millet ilişkisi olan bir partidir diye belirtti. Çavuşoğlu, sürekli sahadayız. Seçim çalışması olması ötesinde, bir çalışmadır diye vurguladı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ‘Yüz Yüze Yüz Gün’ kapsamında sahadan hiç çekilmedik. İlçe bazlı gerçekleşecek projemiz başladı dedi. Aktaş, Ben Çınarönü’nde esnaf ziyaretindeydim. İlçe bazlı tarama yaparak, gerekli bilgileri toplayarak sunacağız. Bu siyasi hareketin başarısı bu hamlede gizlidir. İlçelerimizin sorunlarını bu proje bize güç verecektir ifadelerini kullandı.

Yüz yüze yüz gün proje kapsamında ilk durak Gürsu ilçesinde mahalleliler ve esnaf oldu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.